ROLLER KIT 10MM PACK/10 - 10PKMP-10MM
In stock
SKU
10PKMP-10MM
The recovery time may be longer. A member of our team will contact you.
Quantity available : 6
Warehouse La Prairie (6)
Warehouse Sherbrooke (0)
Warehouse St-Hubert (0)
Availability to come : 0
Brand:
BENNETT
Features:
9.5 inch roll 10mm set of 10. Exceptional finish. Excellent paint absorption and application.
More Information
ManufacturerBENNETT
incomming qty0.00
Write Your Own Review
You're reviewing:ROLLER KIT 10MM PACK/10 - 10PKMP-10MM